Sternstein

Mapa-sjezdovek_sternstein

STERNSTEIN-lyžování kousek od Lipna

Grenzgenial výhoda: 1+1 JEDNODENNÍ SKIPAS pro 2. osobu zdarma v hodnotě až 26 €! Jedna osoba platí, druhá lyžuje celý den zdarma! (celodenní skipas pro 2.osobu zdarma-sleva neplatí 17. - 23.02.2014)

TAJNÝ TIP PRO RODINY S DĚTMI JEN KOUSEK OD LIPNA

Užijte si zimní radovánky na kvalitně upravených a nepřeplněných sjezdovkách, Na Sternsteinu na Vás čekají tři pestré a 100% zasněžované sjezdovky lehké až střední náročnosti v délce 1550 - 1850 m a speciálně pro radost Vašich dětí moderní dětské hřiště Elefuntasias pohodlným 179 m dlouhým pojízdným kobercem, obřími sloními figur-kami a dalšími zábavnými prvky.

Pro maximální komfort za každého počasí Vás na vrchol Sternsteinu (1 125 m) vyveze pohodlná kabinková a 6sedačková lanovka Sternsteinexpress. U dolní stanice pak najdete příjemné posezení v restauraci se slunnou terasou. Skiareál Sternstein se nachází u hraničního přechodu Studánky - Weigetschlag, ca. 20 minunt autem od Lipna. Díky česky hovořícím instruktorům v lyžařské škole a personálu v restauraci se můžete na Sternstein bez obav vydat i podud neovládáte němčinu.

Cenu pobytového balíčku Vám na požádání rádi spočítáme.

« zpět